PŘEDKOLO

DEN DATUM HODINA ZÁPAS VÝSLEDEK STAV SÉRIE
ČT 31.01.2018 20:15 HC Dynamo Mosty - HC Torpedo Havířov  0:2 0:1
ČT 31.01.2018 21:45 HC Hrádek - HC Pantery Cieszyn  2:4 0:1
UT 05.02.2018 20:15 HC Pantery Cieszyn - HC Hrádek  2:4 1:1
UT 05.02.2018 21:45 HC Torpedo Havířov - HC Dynamo Mosty  3:2 2:0
ČT 06.02.2018 20:15 HC Dynamo Mosty - HC Torpedo Havířov  2:5 0:3 - postupuje Torpodo
ČT 06.02.2018 21:45 HC Hrádek - HC Pantery Cieszyn  3:1 2:1
UT 12.02.2018 20:15 HC Pantery Cieszyn - HC Hrádek  3:6 1:3 - postupuje Hrádek

ČTVRTFINÁLE

DVOJICE PRO ČTVRTFINÁLE

HC Kozubová - HC Torpedo Havířov

HC Imperators Třinec - HC Hrádek

HC Technici Střítež - HC Buldogs Hradiště

 HC Nebory - Monsters

 

 

DEN DATUM HODINA ZÁPAS VÝSLEDEK STAV SÉRIE
1. KOLO
PO 11.02.2019 21:30 HC Technici Střítež - HC Buldogs Hradiště 3:8 0:1
UT 12.02.2019 21:45 HC Nebory B - Monsters 3:4 0:1
ČT 14.02.2019 20:15 HC Kozubová - HC Torpedo Havířov  1:2 sn. 0:1
ČT 14.02.2019 21:45 HC Imperators Třinec - HC Hrádek  6:2 1:0
2. KOLO
PO 18.02.2019 21:30 HC Buldogs Hradiště - HC Technici Střítež 5:2 2:0
UT 19.02.2019 20:15 Monsters - HC Nebory B  4:0 2:0
UT 19.02.2019 21:45 HC Kozubová - HC Torpedo Havířov  2:1 1:1
ČT 21.02.2019 20:15 HC Hrádek - HC Imperators Třinec 4:5 sn. 0:2
3. KOLO
ČT 21.02.2019 21:45 HC Technici Střítež - HC Buldogs Hradiště  3:5 0:3 - postupují Buldoci
PO 25.02.2019

21:30

HC Nebory B - Monsters 1:2 0:3 - postupují Monsters
UT 26.02.2019 20:15 HC Kozubová - HC Torpedo Havířov 4:1 2:1
UT 26.02.2019 21:45 HC Imperators Třinec - HC Hrádek  4:3 sn. 0:3 - postupují Imperators
4. KOLO
ČT 28.03.2019 20:15 HC Kozubová - HC Torpedo Havířov  2:3  3:1 - postupuje Kozubová

 

 

SEMIFINÁLE

DVOJICE PRO SEMIFINÁLE

HC KOZUBOVÁ - HC BULDOGS HRADIŠTĚ
HC IMPERATORS - MONSTERS

DEN HODINA DATUM ZÁPAS VÝSLEDEK STAV SÉRIE
1. KOLO
 úterý  20:15  05. 03. 2019  HC Kozubová - HC Buldogs Hradiště  1:5  0:1
 úterý  21:45  05. 03. 2019  HC Imperators Třinec - Monsters  4:2  1:0
2. KOLO
 úterý  20:15  12. 03. 2019  Monsters - HC Imperators Třinec  0:3  0:2
 úterý  21:45  12. 03. 2019  HC Buldogs Hradiště - HC Kozubová  3:2 sn.  2:0
3. KOLO
 úterý  20:15  19. 03. 2019  HC Kozubová - HC Buldogs Hradiště  2:5  0:3 - postupují Buldoci
 úterý  21:45  19. 03. 2019  HC Imperators Třinec - Monsters  5:3  3:0 - postupují Imerators

FINÁLOVÝ DEN

DEN               ČAS                 DATUM                                                    ZÁPAS                               VÝSLEDEK                    
sobota  16:00  30. 03. 2019  HC Kozubová - Monsters                2:4
sobota  18:00  30. 03. 2019  HC Imperators Třinec - HC Buldogs Hradiště                 1:2

Partneři

Antinik-web  Bison-web   Blackcomb-web  Bolustar-webStazeny-soubor    Stonawski-web    Topsteel-web